OnBoard: Taddy wraca do formy!
Eliasz Davidson
5 listopada 2015

Podczas zawodów Fast Eddy’s SuperEnduro Tadek Błażusiak wykręcając najszybsze okrążenie podczas Hot Lap’a pokazał, że coraz lepiej czuje się na motocyklu.

Gdy Taddy Błażusiak musiał na jakiś czas odwiesić buty i kask w garażu dla nas wszystkich był to ogromny szok. Kontuzjowany Tadek to rzadkość, ale nie jeżdżący Tadek to już w ogóle nie częsty widok. Niestety, nawet zawodnik, który potrafił w ciągu sześciu lat wywalczyć 6 tytułów Mistrza Świata i dołożyć jeszcze do tego 5 mistrzostw oraz jedno wicemistrzostwo Ameryki w Endurocrossie może mieć problemy zdrowotne. Na szczęście walkę z wirusem EBV Błażusiak ma już za sobą i wrócił już nawet nie tylko do jazdy, ale również do ścigania. Pisaliśmy już, że powrót do rywalizacji Polak zaliczył podczas zawodów Fast Eddy’s SuperEnduro, na których po ciężkiej przeprawie zajął 3 miejsce. Oprócz świetnej jazdy w finałach i wygraniu ostatniego wyścigu niezwykle cieszy nas, że Taddy pokazał również, że wraca do formy wykręcając najszybsze okrążenie podczas Hot Lap’a.

Koniecznie zobaczcie zwycięski przejazd Tadeusza podczas kwalifikacji do wyścigów głównych i zacznijcie z nami odliczać dni do inauguracji Mistrzostw Świata SuperEnduro w Łodzi, gdzie 5 grudnia Błażusiak rozpocznie walkę o swój siódmy tytuł.

GoPro hot lap video from Fast Eddy’s #SuperEnduro last Sunday #hero4 #session #beahero #tb111 KTM Factory Racing Airoh Helmet #airohcrew

Posted by Taddy Blazusiak on 3 listopada 2015

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły