Dlaczego kochamy hard enduro?
Eliasz Davidson
5 listopada 2015

Piękno ekstremalnej odmiany motocyklowego offroadu pokazane w półtorej minutowym filmiku.

Tegoroczne zmagania w hard enduro dostarczały fanom brudnego sportu, a przede wszystkim samym zawodnikom masę mocnych wrażeń przez cały sezon. Emocji nie brakowało już od pierwszego przystanku Hell’s Gate, gdzie riderzy ścigali się przy minusowej temperaturze po zaśnieżonych piekielnie trudnych trasach w Toskanii. Później po The Tough One w Wielkiej Brytanii przyszedł czas na najtrudniejszą w historii edycję Erzbergrodeo, gdzie aż czterech zawodników po wspólnej przeprawie zwyciężyło Red Bull Hare Scramble. Kolejnym sprawdzianem był wymagający Red Bull Romaniacs z najbardziej wyrównaną walką do samej mety między Grahamem Jarvisem i Jonnym Walkerem. 5 przystanek to dobrze nam znany Red Bull 111 Megawatt, po którym zawodników czekał już tylko wakacyjne zakończenie sezonu podczas Red Bull Sea to Sky, gdzie Jarvis przerwał zwycięską passę Walkera.

Zobaczcie krótki, ale niezwykle barwny film od Red Bull’a, w którym zebrane zostały wszystkie najlepsze momenty sezonu 2015 w hard enduro.

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły