Dlaczego kochamy hard enduro?

- Eliasz Davidson

Piękno ekstremalnej odmiany motocyklowego offroadu pokazane w półtorej minutowym filmiku.

Tegoroczne zmagania w hard enduro dostarczały fanom brudnego sportu, a przede wszystkim samym zawodnikom masę mocnych wrażeń przez cały sezon. Emocji nie brakowało już od pierwszego przystanku Hell’s Gate, gdzie riderzy ścigali się przy minusowej temperaturze po zaśnieżonych piekielnie trudnych trasach w Toskanii. Później po The Tough One w Wielkiej Brytanii przyszedł czas na najtrudniejszą w historii edycję Erzbergrodeo, gdzie aż czterech zawodników po wspólnej przeprawie zwyciężyło Red Bull Hare Scramble. Kolejnym sprawdzianem był wymagający Red Bull Romaniacs z najbardziej wyrównaną walką do samej mety między Grahamem Jarvisem i Jonnym Walkerem. 5 przystanek to dobrze nam znany Red Bull 111 Megawatt, po którym zawodników czekał już tylko wakacyjne zakończenie sezonu podczas Red Bull Sea to Sky, gdzie Jarvis przerwał zwycięską passę Walkera.

Zobaczcie krótki, ale niezwykle barwny film od Red Bull’a, w którym zebrane zostały wszystkie najlepsze momenty sezonu 2015 w hard enduro.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl