Nowy film od Enduro KeX: wheelie, podjazdy i gleby

- Piotr Jędrzejak

„Potrzymaj moje piwo, czas trochę narozrabiać!”

Chłopaki z Enduro KeX wypuścili swoją nową kompilację. Tym razem nazywa się „Enduro Heart of Courage”, a w środku możecie spodziewać się… dokładnie tego samego, co zawsze! Oczywiście oznacza to nie mniej i nie więcej niż to, że po raz kolejny będzie emocjonująco!

Ta ponad 10-minutowa kompilacja to najciekawsze ujęcia z endurowania w ostatnich dniach zimy i pierwszych dniach z pełnym słońcem. Jak zwykle są podjazdy, rowy i kłody stanowiące niezłe przeszkody i jak zwykle nie obyło się bez zabawnych gleb.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl