Motocykl, okulary z wirtualną rzeczywistością i reakcje ludzi

- Piotr Jędrzejak

Na targach motocyklowych w Chicago, w połowie lutego, gdy jeszcze panowała tam zima, Victory Motorcycles zorganizowało dla swoich fanów coś specjalnego.

Na pewno kojarzycie okulary Oculus Rift – są to specjalne gogle, które w środku posiadają nieduże wyświetlacze. W połączeniu ze słuchawkami są w stanie „oszukać” mózg człowieka. Mimo że użytkownik siedzi na fotelu, czuje się jakby jechał na przykład kolejką górską. Wrzućcie w YouTuba hasło „oculus rift reaction”, będziecie zadowoleni.

Victory Motorcycles przygotował na targach właśnie taką niespodziankę! Na stoisku Victory znalazł się motocykl w specjalnej, przechylającej się na zakrętach ramie. Jego manetka gazu połączona byłą z „wirtualną rzeczywistością”, a w słuchawkach leciał specjalnie nagrany, pasujący dźwięk silnika. Okulary Oculus Rift z kolei zapewniały niesamowite wrażenia. Zobaczcie, jak to wyglądało. My bardzo chcielibyśmy spróbować, a Wy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl