Motocykl, okulary z wirtualną rzeczywistością i reakcje ludzi
Piotr Jędrzejak
20 marca 2015

Na targach motocyklowych w Chicago, w połowie lutego, gdy jeszcze panowała tam zima, Victory Motorcycles zorganizowało dla swoich fanów coś specjalnego.

Na pewno kojarzycie okulary Oculus Rift – są to specjalne gogle, które w środku posiadają nieduże wyświetlacze. W połączeniu ze słuchawkami są w stanie „oszukać” mózg człowieka. Mimo że użytkownik siedzi na fotelu, czuje się jakby jechał na przykład kolejką górską. Wrzućcie w YouTuba hasło „oculus rift reaction”, będziecie zadowoleni.

Victory Motorcycles przygotował na targach właśnie taką niespodziankę! Na stoisku Victory znalazł się motocykl w specjalnej, przechylającej się na zakrętach ramie. Jego manetka gazu połączona byłą z „wirtualną rzeczywistością”, a w słuchawkach leciał specjalnie nagrany, pasujący dźwięk silnika. Okulary Oculus Rift z kolei zapewniały niesamowite wrażenia. Zobaczcie, jak to wyglądało. My bardzo chcielibyśmy spróbować, a Wy?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły