Narodziny Erzbergrodeo – epizod 1 serialu o extreme enduro!
Piotr Jędrzejak
1 kwietnia 2014

Wytrzymalszy niż żelazo – twardszy niż stal: 20 lat Erzbergrodeo to 20 niesamowitych opowieści – to właśnie jest „20 na 20”! Od 1995 roku maniacy enduro pielgrzymowali na Stalowego Giganta aby świętować najbardziej fascynującą imprezę offroadową na świecie.

Właśnie tak brzmi oficjalny wstęp do pierwszego epizodu z mini-serialu o Erzbergrodeo. Ta impreza rozgrywa się na górze-kopalni Erzberg, w Austrii, niedaleko miasta Eisenerz. 20 na 20, czyli dwadzieścia opowieści na dwudziestą rocznicę powstania jest hołdem dla ludzi, momentów i najważniejszych wydarzeń z minionych 20 lat trwania Red Bull Hare Scramble i Erzbergrodero, czyli szybkiego wyścigu na dzień przed jedną z najbardziej hardkorowych imprez extreme enduro. XX edycja już w dniach 29 maja – 1 czerwca.

Obejrzyjcie pierwszy epizod serialu „20 na 20” od Red Bulla, sprawdźcie jak to wszystko się zaczęło oraz poznajcie najlepszego ridera pierwszych lat Erzbergrodeo, którym jest Alfie Cox!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły