Najlepsze ujęcia z Sześciodniówki – ISDE 2013! [video]
Piotr Jędrzejak
10 października 2013

Na przełomie września i października rozegrała się legendarna Sześciodniówka, czyli International Six Days Enduro 2013!

W klasyfikacji narodów niezaprzeczalnie zwyciężyła Francja, prowadząc przez całe sześć dni. Za nią uplasowały się USA oraz Włochy. W World Trophy Juniorów to znowu Francja triumfowała, tym razem przed Włochami i Wielką Brytanią.

Na Sardynię, bo właśnie tam rozegrało się ISDE 2013, wybrała się też nasza reprezentacja Juniorów w składzie Rafał Barcik, Jakub Kucharski, Adam Tomiczek oraz Paweł Szymkowski. Chłopaki wywalczyli 10. miejsce w generalce, gratulacje! Wart uwagi jest też wynik Tomiczka z ostatniego dnia, z wyścigu motocrossowego. Adam zajął tam 17. lokatę wśród wszystkich 50 Juniorów, będąc dziesiątym w klasie E1 i trzecim na dwusuwowej 125-tce!

Reprezentacji polski zabrakło w World Trophy, ale za na Sześciodniówkę wybrała się reprezentacja klubowa (CKM Devil) w składzie Damian Magierowski, Błażej Gazda i Robert Frydrych. Panowie zajęli 32. lokatę na 139 różnych klubów.

Zobaczcie najlepsze ujęcia z ISDE 2013:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły