Najlepsze momenty z sezonu Hard Enduro 2017!
Piotr Jędrzejak
22 grudnia 2017

Hard Enduro to zdecydowanie jedna z najtrudniejszych, najbardziej wymagających i najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motocyklowych. Wypadki również są tutaj spektakularne… Aby znaleźć się w czołówce, zawodnicy muszą chwalić się nie tylko wyśmienitą kondycją i sprawnością fizyczną, ale także wyjątkowymi zdolnościami panowania nad motocyklem, a umiejętności muszą łączyć w sobie trial, enduro i motocross.

Teraz Red Bull przygotował dla nas klipy z najlepszymi kadrami z całego, minionego sezonu Hard Enduro 2017. Są dwa filmy: pierwszy z nich to zestawienie najbardziej widowiskowych ujęć, natomiast drugi to podsumowanie całego sezonu z lektorem relacjonującym najważniejsze momenty wyścigów. Oczywiście są też kadry z polskiej rundy 111 Megawatt w Bełchatowie!

[Aktualizacja]
Do poprzednich dwóch filmów, Red Bull dorzuca jeszcze klip z najlepszymi ujęciami z powietrza. Zostały one nagrane nie tylko za pomocą dronów, ale również z pokładu pełnowymiarowych śmigłowców. Jest na co popatrzeć! Klip umieszczamy na samym dole.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły