Najgorsze wypadki na Hare Scramble: boli od samego patrzenia

- Piotr Jędrzejak

Enduro potrafi być straszne, ale nie da się go nie kochać.

Na wypadek gdyby seria hard enduro nie była dostatecznie hard, to organizatorzy postarali się, aby tegoroczna edycja ErzbergRodeo była wyjątkowo ciężka. No i udało się – zawodnicy stwierdzili, że Red Bull Hare Scramble w 2015 było najtrudniejsze w dziejach, a potwierdza to fakt, że na metę dojechała wyłącznie elita czterech zawodników.

Red Bull przygotował dla Was przypomnienie najgorszych wypadków na Hare Scramble. Obejrzyjcie i jeżeli wciąż uważacie, że poranny dojazd do pracy jest męczący, obejrzyjcie jeszcze raz.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl