Najciekawsze momenty sezonu od Enduro Kex

- Piotr Jędrzejak

Pogoda jest jaka jest, ani to zima, ani to lato. Ani nie można cieszyć się śnieżnymi krajobrazami, ani nie da jeździć się motocyklami. Nic ciekawego… Na szczęście dzięki temu ludzie mają czas, aby tworzyć filmowe podsumowania sezonu. Tym razem swoją kompilacją obdarzyła nas ekipa Enduro Kex.

Regularnie ich odcinki mają po około 10 minut i jest to 10 minut najciekawszych akcji z okresu kilku tygodni co najwyżej. Tym razem odcinek ma taką samą długość, ale zebrane są w nim najciekawsze akcje z całego roku 2016, więc macie pełne prawo spodziewać się emocjonujących ujęć! Są oczywiście gleby, zabawne sytuacje i pokonywanie przeszkód z szokującym skillem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl