Mistrzostwa Świata Super Enduro: zaprojektuj razem z nami tor!

- MotoRmania

Już 9 grudnia, w TAURON Arenie Kraków, najlepsi zawodnicy Super Enduro z całego świata walczyć będą o tytuł mistrzowski na niesamowicie wymagającym, a zarazem widowiskowym torze stworzonym z ogromnych opon, bali drewna i głazów. W tym roku, po raz pierwszy w historii tej dyscyplin, możesz zostać projektantem jednej z przeszkód, z którą zmierzą się czołowi zawodnicy globu.

 informacja prasowa

Zostań razem z nami częścią motocyklowych Mistrzostw Świata Super Enduro!

Masz głowę pełną pomysłów? Marzysz o tym, aby najlepszym zawodnikom świata dać jak największy wycisk podczas zawodów? Chciałbyś na żywo obserwować jak powstaje tor na jedno z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce, oglądać zawody siedząc wygodnie w loży VIP i słuchając jak komentator opowiada o stworzonej przez Ciebie przeszkodzie?

Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

konkurs

Zasady są proste – w dowolnej technice należy zaprojektować ciekawą, nietuzinkową, oryginalną przeszkodę, która wejdzie w skład toru zawodów w Krakowie (np. model 3d, grafika komputerowa, rysunek odręczny) i następnie przesłać jej zdjęcie lub skan na adres e-mail: [email protected].

Zadanie konkursowe należy wypełnić w dniach od 16 do 23 października br. do godziny 18:00. Spośród nadesłanych prac internauci wybiorą 3 finałowe, zaś kolejne 3 wybiorą reprezentanci organizatora. W finale konkursu decydujący głos będą mieli czołowi polscy zawodnicy Super Enduro.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet VIP GOLD dla dwóch osób, w skład którego wchodzą:

  • miejsca w loży VIP z cateringiem,
  • wejście na pit party,
  • podwójna wejściówka na sesję treningową,
  • podwójny zestaw giftów (w tym m.in.: oficjalny t-shirt i plakat wydarzenia z autografami zawodników),
  • możliwość nadania przeszkodzie własnej nazwy oraz oglądania na własne oczy jak w arenie powstaje zaprojektowana przez niego przeszkoda.

fot. Sportainment - Lukas Nazdraczew (3)

Krakowski tor to łącznie 16 przeszkód, a wśród nich klasyki takie jak: pojedyncze wysokie opony, sekcja głazów, „zemsta drwala” – pocięte drewno wysypane na piachu, sekcje z głębokim piachem, pryzmy, a także nowości: matrix z bali ułożony w napis KRAKÓW, sekcja supercross czy też basen z głazami.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym, a wszystkich amatorów ekstremalnych, motoryzacyjnych wyścigów już 9 grudnia do TAURON Arena Kraków.

Pełny regulamin konkursu na stronie super-enduro.com.pl

Więcej informacji: super-enduro.com.pl

Bilety: bit.ly/biletySuperEnduro

Facebook: facebook.com/superenduro.poland

fot. Sportainment - Lukas Nazdraczew (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl