Mistrzostwa Świata Super Enduro: zaprojektuj razem z nami tor!
MotoRmania
13 października 2017

Już 9 grudnia, w TAURON Arenie Kraków, najlepsi zawodnicy Super Enduro z całego świata walczyć będą o tytuł mistrzowski na niesamowicie wymagającym, a zarazem widowiskowym torze stworzonym z ogromnych opon, bali drewna i głazów. W tym roku, po raz pierwszy w historii tej dyscyplin, możesz zostać projektantem jednej z przeszkód, z którą zmierzą się czołowi zawodnicy globu.

 informacja prasowa

Zostań razem z nami częścią motocyklowych Mistrzostw Świata Super Enduro!

Masz głowę pełną pomysłów? Marzysz o tym, aby najlepszym zawodnikom świata dać jak największy wycisk podczas zawodów? Chciałbyś na żywo obserwować jak powstaje tor na jedno z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce, oglądać zawody siedząc wygodnie w loży VIP i słuchając jak komentator opowiada o stworzonej przez Ciebie przeszkodzie?

Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zasady są proste – w dowolnej technice należy zaprojektować ciekawą, nietuzinkową, oryginalną przeszkodę, która wejdzie w skład toru zawodów w Krakowie (np. model 3d, grafika komputerowa, rysunek odręczny) i następnie przesłać jej zdjęcie lub skan na adres e-mail: kontakt@sportainment.pl.

Zadanie konkursowe należy wypełnić w dniach od 16 do 23 października br. do godziny 18:00. Spośród nadesłanych prac internauci wybiorą 3 finałowe, zaś kolejne 3 wybiorą reprezentanci organizatora. W finale konkursu decydujący głos będą mieli czołowi polscy zawodnicy Super Enduro.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet VIP GOLD dla dwóch osób, w skład którego wchodzą:

  • miejsca w loży VIP z cateringiem,
  • wejście na pit party,
  • podwójna wejściówka na sesję treningową,
  • podwójny zestaw giftów (w tym m.in.: oficjalny t-shirt i plakat wydarzenia z autografami zawodników),
  • możliwość nadania przeszkodzie własnej nazwy oraz oglądania na własne oczy jak w arenie powstaje zaprojektowana przez niego przeszkoda.

Krakowski tor to łącznie 16 przeszkód, a wśród nich klasyki takie jak: pojedyncze wysokie opony, sekcja głazów, „zemsta drwala” – pocięte drewno wysypane na piachu, sekcje z głębokim piachem, pryzmy, a także nowości: matrix z bali ułożony w napis KRAKÓW, sekcja supercross czy też basen z głazami.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym, a wszystkich amatorów ekstremalnych, motoryzacyjnych wyścigów już 9 grudnia do TAURON Arena Kraków.

Pełny regulamin konkursu na stronie super-enduro.com.pl

Więcej informacji: super-enduro.com.pl

Bilety: bit.ly/biletySuperEnduro

Facebook: facebook.com/superenduro.poland

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły