Masakra w stylu hard enduro: najlepsze momenty z Erzberg Rodeo!

- Piotr Jędrzejak

W przepisowym czasie na metę dojechało 25 zawodników…

Eisenerz to legendarne miejsce dla wszystkich fanów enduro. Właśnie tam, w kopalni Erzberg rozgrywa się jedna z najtrudniejszych imprez hard enduro na świecie. Etapy tego rajdu udowadniają, czy jedynie dobrze, jeździsz, czy może jesteś na prawdziwie światowym poziomie.

Na starcie Erzberg Rodeo staje 500 zawodników. Na metę dojechało jedynie 25, a zwycięzcą okazał się Alfredo Gomez. Razem z nim na podium stanęli Graham Jarvis oraz Cody Webb. Zobaczcie najlepsze momenty rajdu od Red Bulla:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl