Max Biaggi opuszcza OIOM

- Piotr Jędrzejak

Z Maxem wszytko w porządku i niebawem opuści szpital! #MaxIsBack

Dnia 9. czerwca Max Biaggi zaliczył poważny wypadek na supermoto. Biaggi nie stracił przytomności, ale w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili uraz klatki piersiowej i złamania żeber. Na szczęście wykluczony został uraz kręgosłupa. (Doniesienia ze szpitala.)

Po niespełna dwóch tygodniach na OIOM-ie, Biaggi przeszedł udany zabieg torakoskopii prawej jamy opłucnej i jeszcze tego samego wieczora usunięto rurkę intubacyjną wspomagającą oddychanie.

Teraz już wiemy, że w poniedziałek Max opuścił OIOM. To były jego 46. urodziny. Na Twitterze napisał: „Po czasie jaki tu spędziłem, najcudowniejszym prezentem jest móc wyjść z Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej po 17 dniach. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe i za wszystkie miłe słowa każdego dnia. Niezapomniane. Kocham Was.”

Gdyby pozytywnych informacji było zbyt mało, to szpital w swoim biuletynie napisał, że z Maxem wszystko w porządku oraz że zostanie wypisany ze szpitala w ciągu 48 godzin, a następnie czeka go rehabilitacja/fizjoterapia w prywatnej klinice.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl