Kiedy trialowiec dopadnie enduraka i trochę na nim powymiata…
Eliasz Davidson
4 sierpnia 2015

Trialowi zawodnicy na motocyklach enduro – to się chyba nigdy nam nie znudzi!

Już wielokrotnie zasypywaliśmy was filmikami, w których trialowi zawodnicy popisują się swoimi ciężko wypracowanymi „nadprzyrodzonymi” umiejętnościami. Jednak to, jak ci goście potrafią się bawić motocyklem, balansować, jeździć na jednym kole czy nawet skakać można oglądać w nieskończoność. Niesamowicie trudne do pokonana szlaki w ich wykonaniu wyglądają dziecinnie prosto, ale każdy, kto próbował jazdy na trialówce lub podobnych zabaw na enduraku, wie że potrzeba setek godzin poświęconych na wyczuwaniu motocykla, żeby móc tak wymiatać.

Naszym kolejnym bohaterem, który uwielbia mieszać styl enduro z trialem jest pochodzący z Południowej Afryki Devon MacKenzie. Trzeba przyznać, że ten gość nie boi się atakowania niebezpiecznych ścieżek. Mało tego, on się przy tym znakomicie bawi.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły