Jonny Walker i jego mechanik zamieniają się miejscami – kto będzie szybszy?
Piotr Jędrzejak
24 października 2014

Są takie miejsca, gdzie można spóźnić się z fasonem, ale są też inne miejsca, w których spóźnienie może skutkować bycie pokonanym przez własnego mechanika!

Jonny Walker to aktualnie jeden z najlepszych zawodników hard enduro na świecie. Mogliście go ostatnio oglądać w Polsce na Red Bull 111 Megawatt, gdzie wjechał na metę zaledwie kilka sekund za Tadkiem Błażusiakiem. Teraz Jonny i jego mechanik nagrali całkiem zabawne video.

Jonny spóźnił się na trening, a jego mechanik już dawno czekał. Panowie ustawili więc zakład – obaj muszą wymienić przednią oponę, przednią zębatkę oraz pokonać 2 okrążenia po torze w stylu endurocross. Kto zrobi to szybciej, może po treningu wracać do domu, a przegrany myje motocykl i pakuje busa. Jak zawodnik poradzi sobie w roli mechanika? I czy mechanik da radę za kierownicą motocykla?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły