Jazda w pionie z Enduro KEX

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli dźwięk dobrze upalanego dwusuwa to coś, co Cię pobudza – mamy idealną propozycję.

Ekipa Enduro KEX opublikowała właśnie nowy film pod tytułem „Enduro jazda w pionie”. Mimo, że jest tam trochę poruszania się w trybie wheelie, to „pion” bynajmniej nie odnosi się do tego. Chłopaki jak zwykle wybierają najtrudniejsze przeszkody i podjazdy w okolicy, a jazda w pionie jest u nich określeniem dosłownym. W jednej z głównych ról gra nowy, dwusuwowy KTM na wtrysku, model 300 EXC TPI.

Publiczność najwyraźniej lubi ich nowe klipy. Z jednej strony to jak zwykle ta sama treść, a jednak w trzy dni zebrało się blisko ćwierć miliona wyświetleń! Tym razem film można oglądać w rozdzielczości 4K.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl