Endurowcy się zgubili, wjechali na posesję – dziadek rzucił się z widłami!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki z Enduro Krzeszowice wpadli pod widły i grabie pana Jacka jak śliwka w kompot…

Według autora, historia jest prosta. Chłopaki endurowali sobie po okolicy, ale niestety źle skręcili. Trochę nie ogarnęli gdzie są, zgubili się i przez przypadek wjechali na czyjś teren… Motocyklista jechał powoli, ale właściciel posesji, pan Jacek z miejsca rzuca się na niego z kijem. Później kija zamienia na plastikowe grabie, którymi wymierza cios prosto w twarz. Następnie wyciąga widły, cały czas krzycząc zamachując się na motocyklistę, a później łapie jeszcze jedne grabie, którymi wymierza kolejny cios!

Zobaczcie i słuchajcie uważnie!

Oglądając to video, nasuwa się kilka pytań. To było pierwsze spotkanie endurowców z panem Jackiem? Czy wjechali na posesję rzeczywiście przypadkiem? Niezależnie od odpowiedzi trzeba przyznać, że motocykliści jechali powoli, zachowywali się kulturalnie i rozmawiali spokojnie. Szacun należy się też żonie pana Jacka, za to, że zrozumiała motocyklistów i starała się opanować męża (cytując: „Idź ku*wa dzikusie ty!” 😉 ). Ale jeszcze większy szacun dla autora nagrania, że utrzymał nerwy na wodzy – nawet pomimo ataków grabiami! A nawet jak nerwy mu puściły, to zamiast się mścić, jedynie trochę obsypał pana Jacka glebą spod koła.

Co o tym wszystkim uważacie? Obejrzyjcie film jeszcze raz i dajcie znać w komentarzach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl