Enduro Kex: świetna kompilacja, czy zapowiedź filmu?

- Piotr Jędrzejak

Kolejne odcinki przygód ekipy Enduro Kex to zawsze świetna rozrywka. Z jednej strony za każdym razem dzieje się dosłownie to samo, czyli jazda enduro po przeszkodach, podjazdach i błocie, a jednak wszystkie odcinki wciąga się jednym tchem. Nowy klip od chłopaków z południa Polski to jednak nie jest zwykły, 10-minutowy odcinek, ale 4-minutowa kompilacja ciekawych akcji (głównie wypadków). Przy tym czytamy również enigmatyczny opis: „To jest tylko klip promocyjny albo zapowiedź do Enduro Kex The Movie.” Ciekawe co to będzie…

Na pewno zauważyliście postać Edka. Edek jest mścicielem przepustnicy, władcą odcinki, szalonym testerem silników. Jeżeli lubicie go tak samo jak reszta świata, to na pewno zadowoli Was fakt, że istnieje krótka kompilacja zawierająca jedyne Edka trzymającego wykręconą manetę:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl