Enduro Kex: świetna kompilacja, czy zapowiedź filmu?
Piotr Jędrzejak
9 marca 2018

Kolejne odcinki przygód ekipy Enduro Kex to zawsze świetna rozrywka. Z jednej strony za każdym razem dzieje się dosłownie to samo, czyli jazda enduro po przeszkodach, podjazdach i błocie, a jednak wszystkie odcinki wciąga się jednym tchem. Nowy klip od chłopaków z południa Polski to jednak nie jest zwykły, 10-minutowy odcinek, ale 4-minutowa kompilacja ciekawych akcji (głównie wypadków). Przy tym czytamy również enigmatyczny opis: „To jest tylko klip promocyjny albo zapowiedź do Enduro Kex The Movie.” Ciekawe co to będzie…

Na pewno zauważyliście postać Edka. Edek jest mścicielem przepustnicy, władcą odcinki, szalonym testerem silników. Jeżeli lubicie go tak samo jak reszta świata, to na pewno zadowoli Was fakt, że istnieje krótka kompilacja zawierająca jedyne Edka trzymającego wykręconą manetę:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły