Dwa KTMy 1090 Adventure R na bardzo wąskiej grani

- Piotr Jędrzejak

Wpisując w wyszukiwarkę Skinny Ridge, miejsce to pojawia się na Mapach Google oznaczone jako „plac zabaw”.

Ktoś miał dobre poczucie humoru, bo Skinny Ridge to w rzeczywistości wąska ścieżka prowadząca po grani gór nieopodal miasta Grand Junction w amerykańskim stanie Kolorado. Okazuje się, że ta okolica jest dość popularna wśród rowerzystów i motocyklistów, jednak na tę konkretną ścieżkę trochę balibyśmy się wjechać nawet rowerem…

Tymczasem Russell Bobbitt wraz z kolegą pokonali Skinny Ridge na dwóch (wcale nie takich małych) KTMach 1090 Adventure R. Usiądźcie w fotelach i dobrze się oprzyjcie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl