Deszcze monsunowe, powódź i krajobraz jak po katastrofie? Trzeba pojeździć!!

- Piotr Jędrzejak

Każdy facet czasem lubi ubrudzić się w błocie… I właśnie za to kochamy wszelkiego rodzaju sprzęty offroadowe!

16. września okolice miejscowości Joshua Tree w Kalifornii, USA, nawiedziły potężne deszcze monsunowe. Padało długo i mocno, do tego stopnia, że wszystko zostało zalane. Wiecie – błoto na ulicach, wszędzie woda, krajobraz jak po katastrofie. Co w takiej sytuacji robi motocyklista posiadający sprzęt offroadowy, np. DRZ400E? To proste, idzie pojeździć!!

Dużo błotnistych kałuż, a szczególnie płynąca rzeka błota udowadnia, że to był najlepszy pomysł ever, a śmiech tego gościa przy każdej okazji jest zwyczajnie bezbłędny!

Uwaga, jeżeli po obejrzeniu tego filmu będziecie czuli zazdrość i zaczniecie poszukiwania enduraka – informujemy, że wszystko z Wami w porządku. Tylko pamiętajcie, że jazda motocyklem w czasie powodzi może też skończyć się kiepsko…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl