Chris Birch, KTM 1190 Adventure R i offroad, który nie mieści się w głowie!

- Piotr Jędrzejak

W tym filmie nie ma pojedynczego, świetnego momentu. Tutaj każda akcja jest oszałamiająca.

Chris Birch jest utalentowanym zawodnikiem offroadowym z Nowej Zelandii. Startował w Romaniacs czy w X-Trialu, ale trzeba przyznać szczerze, że jest po prostu jednym z wielu i jakoś nie udało mu się zdobyć sławy na skalę światową. Poprawka – był. Do pewnego momentu w marcu 2014, gdy internet zachłysnął się jego nagraniem z upalania 1190 Adventure R w offroadzie. Od tamtej pory Chris stał się endurowym idolem i jeżeli jeszcze nie oglądaliście go w akcji, macie sporo do nadrobienia!

Teraz Chris wypuścił nowy film. Najlepszy. Jeszcze nie widzieliśmy niczego podobnego. Chris ogarnia potężnego 1190 Adv R tak, jakby był motocrossową 125-tką. On na tym motocyklu robi takie rzeczy, których zwykły człowiek nie potrafi na lekkim sprzęcie. W jego filmie, praktycznie wszystkie akcje powodują opad kopary połączony z zatrzymaniem akcji serca. Nie wiemy jak ten gość to robi, ale musicie to zobaczyć.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl