Błażusiak zgarnia złoty medal na X-Games w Brazylii! Zobacz video z wyścigu Enduro X!
Piotr Jędrzejak
19 kwietnia 2013

Dzisiejszy dzień w redakcji rozpoczęliśmy właśnie od obejrzenia wyścigu Enduro X w Brazylii i trzeba przyznać, że dawno nie mieliśmy tak emocjonującego poranka!

Finałowy bieg Enduro X był chyba jednym z najtrudniejszych wyścigów w jakich Taddy ostatnio uczestniczył – wcale nie chodziło o sekcję z kamieniami, belami czy skokami – na całej trasie było sporo wody, co uczyniło tor prawdziwym lodowiskiem! Po pierwszym zakręcie Tadek spadł w okolice 3/4 pozycji, ale zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej już wrócił na pozycję lidera. Jednak po chwili dogonił go Cody Webb… Co to była za walka! W ciągu zaledwie kilku okrążeń panowie wyprzedzili się tyle razy i dostarczyli takich emocji, że po obejrzeniu klipu z całego wyścigu, dziś już nie będziecie potrzebowali kawy. Po prostu zobaczcie na pełnym ekranie!

Wyniki Finału Enduro X:
1 Taddy Blazusiak 12:45.160
2 Cody Webb 12:54.633
3 David Knight 13:04.609
4 Colton Haaker 13:19.001
5 Taylor Robert 13:23.405

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły