Billy Bolt: widowiskowy trening przed Red Bull Romaniacs

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli ktokolwiek chce być dobry w hard enduro, musi też być dobry w trialu. Być może właśnie dlatego Tadek Błażusiak osiągnął w enduro tak dużo – przecież zaczynał właśnie w trialu. Podobna historia dotyczy nowej gwiazdy ekstremalnego enduro, Billiego Bolta z Anglii.

Billy Bolt jeszcze nie ma ogólnoświatowej sławy, ale już jest zawodnikiem fabrycznym KTMa. W tym roku po raz pierwszy startował na Erzbergrodeo, a zajął świetne, piąte miejsce. Teraz przygotowuje się do Red Bull Romaniacs (impreza rozgrywa się w tym tygodniu). W treningach i w dobraniu odpowiednich ustawień motocykla pomagał mu Julian Stevens, mechanik fabrycznej ekipy KTMa. Nie ma lepszego sposobu na ustawienie zawieszenia, niż praktyczne testowanie nastawów w lesie i na przeszkodach. Przy okazji powstał z tego całkiem widowiskowy film!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl