Billy Bolt: widowiskowy trening przed Red Bull Romaniacs
Piotr Jędrzejak
11 lipca 2016

Jeżeli ktokolwiek chce być dobry w hard enduro, musi też być dobry w trialu. Być może właśnie dlatego Tadek Błażusiak osiągnął w enduro tak dużo – przecież zaczynał właśnie w trialu. Podobna historia dotyczy nowej gwiazdy ekstremalnego enduro, Billiego Bolta z Anglii.

Billy Bolt jeszcze nie ma ogólnoświatowej sławy, ale już jest zawodnikiem fabrycznym KTMa. W tym roku po raz pierwszy startował na Erzbergrodeo, a zajął świetne, piąte miejsce. Teraz przygotowuje się do Red Bull Romaniacs (impreza rozgrywa się w tym tygodniu). W treningach i w dobraniu odpowiednich ustawień motocykla pomagał mu Julian Stevens, mechanik fabrycznej ekipy KTMa. Nie ma lepszego sposobu na ustawienie zawieszenia, niż praktyczne testowanie nastawów w lesie i na przeszkodach. Przy okazji powstał z tego całkiem widowiskowy film!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły