Miami BikeLife: tak wygląda życie motocyklistów na Florydzie

- Piotr Jędrzejak

W Miami panuje totalny brak zakrętów, dlatego jazda motocyklem = jazda na gumie.

Podobno Floryda to stan starych i nudnych ludzi. Być może, nie wiemy. Faktem jest jednak, że na przykład w Miami i okolicach po prostu nie ma zakrętów. Kręte drogi tam nie występują, a wszelkie łuki, którymi mogą cieszyć się motocykliści, ograniczają się do skrzyżowań i ewentualnie wiaduktów zjazdowych z obwodnicy. Być może dlatego trzeba było znaleźć sobie inną rozrywkę…

Na 9-minutowym klipie Miami BikeLife rzeczywiście nie zobaczycie praktycznie żadnego ujęcia z jazdy po winklach. Za to jest bardzo dużo jazdy na jednym kole, co oczywiście nie podoba się stróżom prawa, przed którymi trzeba uciekać. Niekoniecznie warto powtarzać taki schemat zachowania, ale film z motocyklowego życia w Miami ogląda się całkiem przyjemnie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl