Spowodował kolizję i pomógł w najgorszy możliwy sposób

- Piotr Jędrzejak

Ten skuterzysta z Azji miał wrednego pecha – trafił na najbardziej nierozgarniętego kierowcę na swoim kontynencie.

Azja. Facet na skuterze grzecznie wjeżdża pomiędzy samochody. Nie rozpycha się, nie gna na złamanie karku. Po prostu jedzie. Wtem! Kierowca samochodu po prawej stronie otwiera drzwi, prosto w skuterzystę. Ten oczywiście nie ma czasu na reakcję, uderza, a przewracając się zawadza o drugi samochód… Gdy już wydaje nam się, że dojdzie tu do najgorszego aktu przemocy drogowej, że obaj kierowcy będą wzajemnie obrzucali się winą, dzieje się coś zupełnie innego.

Facet z samochodu natychmiastowo przeprasza skuterzystę i pomaga mu podnieść jednoślad. Ale taką pomoc, to niech sobie… Silnik cały czas pracował, a kierowca trzymając skuter, przekręcił manetkę…

W tym momencie przypomina nam się pewna sytuacja (którą na pewno pamiętacie) z polskiego programu telewizyjnego:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl