Najbardziej seksowny motocykl rajdowy!
Piotr Jędrzejak
10 stycznia 2013

O dobrego sponsora nie jest łatwo…

Pozyskując sponsora, zawodnik później musi starać się pokazywać w mediach jak najszerzej, tak aby wspomniany darczyńca również mógł być zauważony. W poniższym przypadku tego problemu praktycznie nie ma – wieść rozchodzi się szybciej, niż grypa w hipermarkecie.

Rok temu temu francuski zawodnik Hugo Payen, który już 6. raz jedzie w Rajdzie Dakar, pozyskał sponsoring od Video Marc Dorcel. Od tamtej pory jego sława tylko i wyłącznie rośnie nawet mimo tego, że poprzednią edycję skończył na 60. pozycji, a aktualnie jedzie jako 62. zawodnik. Ciekawi Was dlaczego? Jego sponsor, Marc Dorcel jest francuskim reżyserem/producentem, zarządzającym małym imperium szeroko pojętych rozrywek dla dorosłych.

W takich okolicznościach umieszczenie zwykłego logotypu na owiewkach byłoby bluźnierstwem. W 2012 roku motocykl Payena udekorowany był grafiką Anny Poliny, jednej z gwiazdek biznesu Dorcela, a w tym roku znalazła się na nim kolejna ikona francuskiego porno, Clair Castel. Numer startowy Hugo to oczywiście jedyny z możliwych w takiej sytuacji, czyli 69. Gdyby tego było mało, konferencja i prezentacja zespołu odbyła się w sex shopie! Galeria oraz video z wydarzenia znajdziecie poniżej i jeżeli chcecie uniknąć niewygodnych pytań, nie oglądajcie tego w pracy ani przy dzieciach. Jak podoba Wam się taka okleina?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły