Akademia Orlen Team, odcinek 3 – nawigacja i eliminacja!

- Piotr Jędrzejak

Przed Wami trzeci odcinek Akademii Młodych Talentów Orlen Team! 

Akcja wciąż dzieje się na marokańskiej pustyni, a tym razem młodych przetestowano pod kątem zdolności nawigacyjnych. W jednym z punktów kontrolnych, w których czekał Jacek Czachor, młodzi mieli niespodziankę – pozorowana awaria układu chłodzenia. Jak ekipa poradziła sobie w kryzysowych sytuacjach? Kto utkwił na wydmach, a kto pozbawił się wody do picia?

Na końcu tego odcinka dowiecie się też, kto finalnie zakwalifikował się do Akademii i czy wśród tych osób jest nasz Adam Tomiczek!

http://www.youtube.com/watch?v=cdH9y8enn3I

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl