67 Motocyklowa Pogoń za Lisem 2013 niebawem!
MotoRmania
24 października 2013

Lis ukrył się głęboko w lesie

Informacja prasowa

Automobilklub Rzemieślnik zapraszam do udziału w 67 edycji Motocyklowej Pogoni za Lisem – 9 listopada 2013r. Będzie to tradycyjne zakończenie sezonu motocyklowego połączone z dobrą zabawą i „wycieczką” po lesie w poszukiwaniu ukrytych znaków. W tym roku trasa będzie dłuższa i znacznie trudniejsza, zgodnie z oczekiwaniami doświadczonych łowców.

W imprezie może wystartować każdy posiadacz jednośladu lub quada czy innego ATV. Pojazd powinien być wyposażony w tablice rejestracyjną bowiem łączniki pogoni za lisem czasami przecinają drogi publiczne. Uczestnicy poszukują w lesie znaków, które doprowadzą ich do ukrytych punktów kontroli przejazdu. Ten kto odnajdzie wszystkie punkty w najkrótszym czasie może odebrać zaszczytną kitę lisa i tytuł najlepszego myśliwego.

Trasa wytyczona zostanie po lasach w okolicy Romanówki przy Siemiatyczach. Bazą 67 Motocyklowej Pogoni za Lisem będzie Klub Motorowy Quercus. Do dyspozycji uczestników zostanie oddany tor motocrossowy, zlokalizowany na terenie Klubu Motorowego, w ramach rozgrzewki i czystej zabawy dla tych, którzy będą mieli niedosyt po zakończonej rywalizacji.

Zapisy przyjmowane będą na miejscu w dniu imprezy. Po szczegóły zapraszamy na stronę Automobilklubu Rzemieślnik. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiedzą pracownicy działu sportu pod numerami telefonu: 22/ 632 81 49, 22/ 631 96 14.

67 Pogoń za Lisem jest też na Facebooku.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły