Fenomenalne wirtualne GP Misano MotoGP

- Mick

Nie wszyscy podchodzą z entuzjazmem do wirtualnych wyścigów MotoGP, ale ten niedzielny był naprawdę rewelacyjny.

Świetną walkę o prowadzenie zafundowali nam zdobywca pole position Fabio Quartararo i zwycięzca ostatniego wyścigu w Jerez, Alex Marquez, jednak w pewnym momencie zawodnicy zderzyli się i upadli.

Tym sposobem na czoło wyskoczył Marc Marquez, ale dwaj rywale natychmiast ruszyli za nim w pogoń.

Za trzy zakręty przed metą jeszcze wszystko było możliwe, a pierwsza trójka jechała w zwartym szyku. Wtedy najpierw wywrócił się Quartararo, oddając najniższy stopień podium Valentino Rossiemu, a następnie błąd w ostatnim zakręcie popełnił lider.

Marc przestrzelił hamowanie i wyjechał szeroko, co wykorzystał jego młodszy brat, wracając na prowadzenie i wygrywając o włos.

Nadal nie możemy powiedzieć, że jesteśmy wielkimi fanami wirtualnych wyścigów motocyklowych, ale musimy przyznać, że wczoraj bawiliśmy się całkiem nieźle.

Zobaczcie to jeszcze raz tutaj:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl