ZX-25R.. Film z przygotowania na tor.

- MotoRmania

Powrót małych pojemności stał się faktem.. Ale Kawasaki ZX-25R może wyznaczyć kolejny etap – podkreślić elitarność tych motocykli.

Ten film został przygotowany przez Kawasaki Indonesia. ZX-25R jest przygotowany na rynki azjatyckie z oczywistych względów normy spalin, ale jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawią się firmy oferujące ten motocykl w Polsce do jazdy na torze… Patrząc na ten film wniosek nasuwa się jeden: my byśmy ten sprzęt od razu kupili 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl