Zobacz zdjęcia z XI treningu MotoRmania Slajd Zone!
Piotr Jędrzejak
4 maja 2016

Pitbiki, hala na terenie fabryki FSO Warszawa i kilku MotoRmaniaków chętnych podnieść swoje umiejętności – czyli kolejny trening MotoRmania Slajd Zone!

Weekend 23-24. kwietnia dla MotoRmaniaków okazał się pracowity, pełny jazdy, ale i owocny – to dlatego, że uczestniczyli w już jedenastym treningu z serii MotoRmania Slajd Zone!

Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie inaczej, a jednak wszyscy po dwóch dniach jazdy sami byli zgodni – ich umiejętności panowania nad dwoma kółkami poszybowały w górę! Na naszych pitbikach ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, aby swoje nowe zrozumienie motocykla móc przenieść wprost na asfalt. Motocykle oczywiście mogliście wywracać do woli. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji oraz zorganizowaliśmy mini-wyścigi. Otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce, serwis fotograficzny i filmowy. Tym razem Monster Energy zaopatrzyło nas wszystkich w przedpremierowe smaki UltraRed oraz UltraWhite.

Szkolenie w toku!

Nieważne, czy jeździcie jako zawodnicy na torze, czy na co dzień do pracy – zrozumienie i panowanie nad uślizgami i slajdami podniesie Waszą szybkość, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć z XI szkolenia do pobrania z Dropboxa <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt uczestnictwa to 950 zł za dwa dni.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Zobaczcie też zestaw kilku najlepszych zdjęć:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły