Ninja 300 na torze motocrossowym?!
Piotr Jędrzejak
25 stycznia 2019

Wjeżdżanie na tor motocrossowy jakimkolwiek innym motocyklem, niż cross lub enduro, raczej mija się z celem. Nawet średniej wielkości turystyczne enduraki nie radzą sobie tam najlepiej. Tymczasem ktoś wpadł na pomysł, aby na tor MX zabrać Kawasaki Ninję 300.

Świetny pomysł, doprawdy. Klikając „play” przy tym filmie, byliśmy przekonani, że będzie totalne dno. Tymczasem Ninja jest naprawdę szybka! Tym bardziej, że motocykl jest seryjny, z szosowymi oponami i standardowym zawieszeniem!

Odnosimy wrażenie, że to za sprawą pilota. Jest nim JoeyMac, gość bardzo dobrze znany w internecie i w swojej okolicy. Sławę zdobył robiąc naprawdę głupie rzeczy na motocyklach oraz modyfikując je w absurdalny sposób. Seria klipów „Goon Skillz” też ma niezłą popularność. Trzeba jednak przyznać, że JoeyMac potrafi obsługiwać się jednośladami, jego umiejętności freeridowe są naprawdę wysokie.

Niestety właściciel ściągnął Joeya z toru – w trosce o bezpieczeństwo innych użytkowników. Joey bierze więc Ninję na offroadowe ścieżki na tyłach toru.

Akcja na torze od 4:30.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły