Marquez, Baker i Ohmori trenują widowiskowe slajdy na flat tracku

- Piotr Jędrzejak

Ci goście naginają prawa fizyki pod własne widzi-mi-się.

Strona zajmująca się flat trackiem udostępniła właśnie film nagrany dwa lata temu, kiedy to zawodnicy trenowali przed turniejem Superprestigio 2016 organizowanym przez Marca Marqueza. Czy mamy za złe, że ktoś odgrzewa kotleta z 2016 roku? Ani trochę. Ten klip jest tak dobry, że sami również go tutaj udostępniamy.

„Legenda MotoGP – Marc Marquez, mistrz amerykańskiego flat tracku – Brad „The Bullet” Baker oraz japońska sensacja pewnego filmu na YouTube – Masatoshi Ohmori chwalą się swoimi szalonymi umiejętnościami na torze Circuit de Rufea pod Barceloną w 2016 roku.”

W ramach Superprestigio 2016 zorganizowany został też „Konkurs Driftu i Stylu”, no i zgadnijcie kto wygrał…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl