Okrążenie na Wyspie Man za sterami dwusuwowego Suzuki RG500

- Piotr Jędrzejak

W tym roku pod koniec sierpnia na Wyspie Man rozegrały się wyścigi Classic TT. Jednym z uczestników był Danny Webb, były zawodnik Moto3, wraz z ekipą Team Classic Suzuki. Danny wystartował na legendarnym, dwusuwowym Suzuki RG500 w wersji MK10. Niestety w samym wyścigu przejechał tylko jedno pełne okrążenie, dalej wystąpił wyciek płynu chłodniczego. Jednak mimo wszystko, było widowiskowo.

rg500 suzuki - Danny Webb - Classic TT 2018

Zobaczcie, jak z punktu widzenia ridera wygląda jazda na RG500 po Wyspie Man. Do tego jest jeszcze komentarz Danniego. No i to niebieskie podświetlenie zegarów!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl