Video z Superprestigio: najlepsze momenty z konkursu Drift & Style

- Piotr Jędrzejak

W tej kategorii nie miało być skutecznie ani szybko, ale stylowo i efektownie. 

W sobotę Marc Marquez po raz kolejny zorganizował swoje zawody flat-trackowe, czyli Superprestigio w Barcelonie. Jak czytaliście w raporcie Micka, zjechało się sporo gwiazd, ale w końcu to Marc zwyciężył w głównym finale. Była jednak konkurencja, w której Marquez nie miał wiele do powiedzenia, a mianowicie Konkurs Driftu i Stylu.

Zobaczcie film z najlepszymi momentami z Konkursu. Udział brali Ferran Cardus, Alan Britwistle oraz legendy flattracku ze Stanów – Brad Baker i z Japonii – Masatoshi Ohmori. Wygrał ten ostatni, ale według nas każdy z nich po prostu powalił stylem! Podziwiajcie.

Też możecie zostać władcami uślizgów zgłaszając się do pucharu SWM Dirtquake Cup 2017!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl