Kompilacja kradzieży motocykli: chroń swój sprzęt

- Adam Lambryczak

Kradzież motocykla nie jest taka trudna. Dlatego każdy sposób na ochronę swojego motocykla się liczy!

Z kradzieżą motocykla w sumie nie ma żadnego problemu, wystarczy wrzucić luźny bieg i zapakować do Transita czy innego dostawczaka. Zapobiec jest ciężko, a wyleczyć jeszcze gorzej. Jedynie średniowieczna kara odcięcia ręki byłaby w tym wypadku jakimkolwiek hamulcem, ale to nie te czasy – a czasem szkoda.

Mamy dla was 12 minutową kompilacje dotyczącą kradzieży jednośladów. Powinna ona uświadamiać w znacznym stopniu, że każdy sposób ochrony motocykla poza naszym własnym garażem jest skuteczny, bo potrafi spowolnić złodzieja na chociaż chwilę. Sekundy są bardzo ważne, a im więcej patentów, tym mniejsza szansa na to, że złodziej zdecyduje się akurat na Wasz motocykl. Zabezpieczajcie się jak tylko możecie!

https://www.youtube.com/watch?v=TbyeIMrWCzs

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl