Filmy instruktażowe do egzaminu na prawo jazdy kategorii A – plac
Piotr Jędrzejak
13 lutego 2017

Warszawski WORD stworzył dla kursantów filmy, z których można nauczyć się przebiegu egzaminu na placu!

Motocykliści z prawem jazdy na pewno pamiętają cały stres i zamieszanie związane z przystąpieniem do egzaminu na prawko kat. A. Co na to najmłodsi stażem motocykliści? Wszystko przed nimi, a teraz egzaminy są przecież jeszcze bardziej wymagające. Dlatego WORD Warszawa stworzył filmy instruktażowe, które pomogą przygotować się do egzaminu i zredukują niepotrzebny stres.

Egzaminy oczywiście wyglądają identycznie we wszystkich Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, dlatego filmy polecamy wszystkim, którzy egzamin mają jeszcze przed sobą.

Czytamy na stronie WORD Warszawa: „Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób przystępujących do egzaminu państwowego na prawo jazdy przedstawiamy Państwu krótkie filmy instruktażowe w których egzaminatorzy WORD w Warszawie przybliżają zagadnienia związane z zasadami oraz kryteriami oceny poszczególnych zadań egzaminacyjnych. Nie zabrakło w nich też kilku porad od egzaminatorów, o których warto pamiętać aby wizyta w naszym ośrodku zakończyła się sukcesem. Mamy nadzieję, że materiały te przyczynią się do lepszego zrozumienia zasad obowiązujących podczas egzaminu a także do zredukowania stresu jaki towarzyszy osobom egzaminowanym. W pierwszej kolejności publikujemy materiały dotyczące egzaminu na placu manewrowym dla kategorii A prawa jazdy. Zapraszamy do oglądania.”

Plac – Przygotowanie do jazdy i sprawdzenie stanu technicznego pojazdu:

Plac – Jazda po łukach w kształcie cyfry 8:

Plac – Ruszanie do przodu na wzniesieniu:

Plac – Slalom wolny:

Plac – Slalom szybki:

Plac – Ominięcie przeszkody:

Plac – Hamowanie awaryjne:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły