Co oni wyprawiają na tych KTMach Adventure?!
Piotr Jędrzejak
1 września 2016

Są slajdy na hamowaniach, powerslajdy z odcinką na wyjściach oraz obłąkane wheelie. Lubimy to!

KTM corocznie organizuje w Czechach imprezę pod nazwą KTM Festival. Można tam zapoznać się z pełną ofertą Mechanicznej Pomarańczy, są jazdy testowe zarówno modelami szosowymi, jak też offroadówkami oraz odbywa się wiele wszelakich pokazów.

W programie znalazł się też pokazowy wyścig na Adventure’ach. Nie chodzi o zwycięstwo, ale o zabawę – wykwalifikowani kierowcy prezentują, do czego zdolne są ich motocykle. W akcji zobaczycie gamę Adventure’ów: starego-ale-jarego 990, dzikiego 1190 oraz luksusowego-ale-wciąż-narwanego 1290. Jeździliśmy wszystkimi i wiemy, że potrafią być szalone. A tutaj są traktowane w genialny sposób – są slajdy na hamowaniach, powerslajdy z odcinką na wyjściach oraz obłąkane wheelie. Lubimy to!

P.S.: Jeżeli sami chcecie pobawić się w identyczny sposób, ale na mniejszych i łatwiejszych sprzętach, zapraszamy na MotoRmania Slajd Zone.

Mick Ko, dzięki za podesłanie linka! 🙂

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły