Co oni wyprawiają na tych KTMach Adventure?!

- Piotr Jędrzejak

Są slajdy na hamowaniach, powerslajdy z odcinką na wyjściach oraz obłąkane wheelie. Lubimy to!

KTM corocznie organizuje w Czechach imprezę pod nazwą KTM Festival. Można tam zapoznać się z pełną ofertą Mechanicznej Pomarańczy, są jazdy testowe zarówno modelami szosowymi, jak też offroadówkami oraz odbywa się wiele wszelakich pokazów.

W programie znalazł się też pokazowy wyścig na Adventure’ach. Nie chodzi o zwycięstwo, ale o zabawę – wykwalifikowani kierowcy prezentują, do czego zdolne są ich motocykle. W akcji zobaczycie gamę Adventure’ów: starego-ale-jarego 990, dzikiego 1190 oraz luksusowego-ale-wciąż-narwanego 1290. Jeździliśmy wszystkimi i wiemy, że potrafią być szalone. A tutaj są traktowane w genialny sposób – są slajdy na hamowaniach, powerslajdy z odcinką na wyjściach oraz obłąkane wheelie. Lubimy to!

P.S.: Jeżeli sami chcecie pobawić się w identyczny sposób, ale na mniejszych i łatwiejszych sprzętach, zapraszamy na MotoRmania Slajd Zone.

Mick Ko, dzięki za podesłanie linka! 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl