14-latek na CBR600: trening, którego można pozazdrościć
Piotr Jędrzejak
21 stycznia 2019

Co może się stać, jeżeli zostawisz Hondę CBR600F4, a w pobliżu akurat znajduje się 14-latek? Najprawdopodobniej zupełnie nic. Chyba, że 600F4 znajduje się na placu treningowym szkoły KSB Sport, a wspomniany 14-latek jest jej regularnym uczniem. Jeżeli już siedzicie, to złapcie się oparcia:

Płynność jazdy i precyzja operowania gazem jest porażająca. Nie wiemy jak długo Pedro Acosta chodzi do szkoły KSB, ale już jest na poziomie, na którym przewyższa 99% zwykłych motocyklistów… Czy taki 14-latek w ogóle sięga do ziemi na CBR600? Szacunek! Jak zwykle, szkoła KSB komentuje: „Jeżeli nie spróbujesz, to nigdy się nie uda. A jeżeli to powtórzysz, zawsze będziesz miał możliwość poprawy. Trening + wysiłek = nagroda.”

Jeżeli też chciałbyś pobawić się na motocyklu w podobnym stylu, bądź jak 14-letni Pedro i przyjedź na wspólne treningi Los Cojones.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły