14-latek na CBR600: trening, którego można pozazdrościć

- Piotr Jędrzejak

Co może się stać, jeżeli zostawisz Hondę CBR600F4, a w pobliżu akurat znajduje się 14-latek? Najprawdopodobniej zupełnie nic. Chyba, że 600F4 znajduje się na placu treningowym szkoły KSB Sport, a wspomniany 14-latek jest jej regularnym uczniem. Jeżeli już siedzicie, to złapcie się oparcia:

Płynność jazdy i precyzja operowania gazem jest porażająca. Nie wiemy jak długo Pedro Acosta chodzi do szkoły KSB, ale już jest na poziomie, na którym przewyższa 99% zwykłych motocyklistów… Czy taki 14-latek w ogóle sięga do ziemi na CBR600? Szacunek! Jak zwykle, szkoła KSB komentuje: „Jeżeli nie spróbujesz, to nigdy się nie uda. A jeżeli to powtórzysz, zawsze będziesz miał możliwość poprawy. Trening + wysiłek = nagroda.”

Jeżeli też chciałbyś pobawić się na motocyklu w podobnym stylu, bądź jak 14-letni Pedro i przyjedź na wspólne treningi Los Cojones.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl