WYŚLIJ MATERIAŁY – OCENIMY TWOJĄ JAZDĘ – powiemy co poprawić!

- MotoRmania

Witaj w programie Prywatnego Coachingu Motormanii – obecnie nie możesz przyjechać do Moto Angeles, dlatego my „przyjedziemy” do ciebie.

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.49.06

WYŚLIJ MATERIAŁY – OCENIMY TWOJĄ JAZDĘ

Jeżeli chcesz abyśmy ocenili twoją pozycję wraz z dodatkowymi aspektami technicznymi prowadzenia motocykla musisz nam wysłać kilka zdjęć, a najlepiej krótki film z przejazdu przez zakręt/ zakręty – film z toru. Bardzo ważne:

 1. Zdjęcia nie mogą być większe niż 1MB
 2. Ilość zdjęć nie powinna przekraczać 5 sztuk
 3. Zdjęcie powinno być w złożeniu w zakręcie, dodatkowo na wejściu lub wyjściu z zakrętu
 4. Prosimy wysyłać linki do filmów ( A NIE FILMY – zapchacie nam skrzynkę w kilka minut :):).
 5. Jeżeli film w linku jest dłuższy niż 2 minuty prosimy o wskazanie w mailu czasu, w którym przejeżdżacie przez zakręty – najlepiej kilka punktów filmu, które uważacie za najlepszą referencję.
 6. Film może być onboardem jeżeli ktoś nagrywał was jadąc za wami – onboard kierowcy, który chce być oceniony nic nam nie da:)  musimy widzieć jego ciało.
 7. Onboard z waszego własnego przejazdu możecie podesłać w przypadku prośby o ocenę linii i sposobu operowania gazem na torze.

Maile prosimy kierować na [email protected]  – otrzymacie analizę w ciągu 48h.

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.51.10

 

ALE, O CO CHODZI? 

Chcieliśmy was zaprosić do skorzystania z osobistego programu treningowego, który będziemy realizować w sezonie 2020. Nasza propozycja skierowana jest do osób, które chcą poprawić swoje umiejętności jazdy, w szczególności pracę ciałem, stabilność prowadzenia, a także popracować nad sportowym aspektem prowadzenia motocykla.

Intensywne treningi jakie prowadzimy dla was w Moto Angeles w wielu przypadkach przerodziły się później w „zdalny” indywidualny coaching – nasi goście nagrywali swoje treningi, prosili o analizę i dostawali kolejne ćwiczenia. To  zaczęło świetnie zdawać egzamin.  Zakres prac jest indywidualny i zależy od poziomu oraz zapotrzebowania danego motocyklisty, jednak głównie koncentrujemy się na  wskazówkach dotyczących pracy nad pozycją, linią przejazdu, sposobem hamowania, sposobem pracy ciałem, a także zwiększeniem prędkości przejazdu ( na torze). Dzięki wnikliwej analizie i nowoczesnym formom komunikacji okazało się, że takie prowadzenie przynosi znaczące efekty. W obecnej sytuacji, kiedy treningi treningi w Moto Angeles muszą zostać zawieszone do czasu opanowania sytuacji sanitarnej,  możemy zaoferować taki prywatny coaching dodatkowym chętnym.

Każdy kto dzisiaj, lub w najbliższych dniach prześle nam zdjęcia ze swojej jazdy w ciągu 24h otrzyma od nas ocenę techniki jazdy. Powiemy co jest dobrze, a co ewentualnie źle z pozycją i opiszemy wszelkie aspekty towarzyszące – być może będziemy zmuszeni o coś dopytać, lub poprosić o dodatkowe zdjęcia. Każdy zostanie potraktowany indywidualnie i otrzyma od nas dokładny opis z wytłumaczeniem dlaczego coś co widać w materiale jest dobre, lub złe – z odniesieniem do przykładów najlepszych motocyklistów na świecie. Żaden z maili nie zostanie bez odpowiedzi. Analiza jest bezpłatna, wskazówki są bezpłatne i niezobowiązujące. Nie musicie wypełniać żadnych ankiet, czy zgadzać się na otrzymywanie ofert, nie będziecie zapraszani na prezentację garnków. Po prostu chętnie wam pomożemy ( pod warunkiem, że nie dostaniemy 1000 maili w ciągu jednego dnia – wtedy będziecie musieli poczekać trochę dłużej:):).

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.52.13

Dodatkowo dla kilkunastu osób zainteresowanych naszym prywatnym coachingiem w całym sezonie 2020 przygotowaliśmy fantastyczną propozycję – zaledwie 100 euro za indywidualną współpracę w terminie „od teraz” do końca października 2020. Żeby było jasne – to nie jest 100 euro od konsultacji, analizy czy rozmowy. To koszt całkowity za całość pracy w tym sezonie z niewielką grupą wybranych osób, która zostanie objęta naszym pilotażowym programem. Większość czołowych zawodników korzysta z osób oceniających ich jazdę i z regularnych konsultacji – możecie się poczuć teraz jak oni.  Szczegóły znajdziecie poniżej, a na filmie możecie zobaczyć co o naszym prowadzeniu myśli wielokrotny Mistrz Polski Bartek Wiczyński, i na tej podstawie ocenić czy warto :).

PILOTAŻOWY PROGRAM PRYWATNEGO COACHINGU MOTORMANII NA SEZON 2020 

Niewielką grupkę chętnych obejmiemy programem prywatnego coachingu, którego koszt w sezonie 2020 wynosi 100 euro. Oto co program obejmuje:

 1. Analizę materiałów po każdym treningu – zdjęcia, materiał filmowy
 2. Konsultację multimedialną dotyczącą realizacji zadań treningu.
 3. Wyznaczenie zadań do realizacji na każdym kolejnym treningu.
 4. Pomoc w ustawieniach motocykla.
 5. Dostosowanie się do częstotliwości treningów osoby biorącej udział w programie.
 6. Teorię dotyczącą kolejnych aspektów rozwoju jazdy.
 7. Pomoc w organizacji treningu ( skierowanie do odpowiednich miejsc i osób – w zależności od lokalizacji w Polsce).
 8. Umożliwienie wspólnych treningów osób objętych programem.

Program będzie trwać od momentu zgłoszenia do końca października 2020 i nie ma limitu związanego z ilością konsultowanych treningów. To od uczestnika zależy ile treningów zrobi w tym sezonie i ile materiałów dostarczy do analizy.  Drugorządną sprawą jest na czym jeździ, ale będziemy rekomendować, aby część treningów odbyła się na własnych lub wypożyczonych mniejszych motocyklach treningowych – miniGP lub pitbike. W razie potrzeby zorganizujemy takie możliwości i preferencyjne ceny.

Ostateczna ilość osób jaką możemy objąć programem będzie zależeć od deklarowanej ilości treningów przez pierwsze zgłaszające się osoby. Na tej podstawie ocenimy czas jaki poświęcimy każdemu uczestnikowi i zdecydujemy o możliwości przyjęcia dodatkowych osób – zakładamy, że progam obejmie od 15 do 20 osób. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ważne: uczestnicy programu muszą mieć możliwość realizowania zadań treningowych na mniejszych torach takich jak tor Radom, Bydgoszcz, Kisielin, Łódź, Modlin itd. Bardzo przydatny będzie również dostęp do placu manewrowego.  Zapraszamy.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl