Witaj w programie Prywatnego Coachingu Motormanii – obecnie nie możesz przyjechać do Moto Angeles, dlatego my „przyjedziemy” do ciebie.

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.49.06

WYŚLIJ MATERIAŁY – OCENIMY TWOJĄ JAZDĘ

Jeżeli chcesz abyśmy ocenili twoją pozycję wraz z dodatkowymi aspektami technicznymi prowadzenia motocykla musisz nam wysłać kilka zdjęć, a najlepiej krótki film z przejazdu przez zakręt/ zakręty – film z toru. Bardzo ważne:

 1. Zdjęcia nie mogą być większe niż 1MB
 2. Ilość zdjęć nie powinna przekraczać 5 sztuk
 3. Zdjęcie powinno być w złożeniu w zakręcie, dodatkowo na wejściu lub wyjściu z zakrętu
 4. Prosimy wysyłać linki do filmów ( A NIE FILMY – zapchacie nam skrzynkę w kilka minut :):).
 5. Jeżeli film w linku jest dłuższy niż 2 minuty prosimy o wskazanie w mailu czasu, w którym przejeżdżacie przez zakręty – najlepiej kilka punktów filmu, które uważacie za najlepszą referencję.
 6. Film może być onboardem jeżeli ktoś nagrywał was jadąc za wami – onboard kierowcy, który chce być oceniony nic nam nie da:)  musimy widzieć jego ciało.
 7. Onboard z waszego własnego przejazdu możecie podesłać w przypadku prośby o ocenę linii i sposobu operowania gazem na torze.

Maile prosimy kierować na pejser@motormania.com.pl  – otrzymacie analizę w ciągu 48h.

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.51.10

 

ALE, O CO CHODZI? 

Chcieliśmy was zaprosić do skorzystania z osobistego programu treningowego, który będziemy realizować w sezonie 2020. Nasza propozycja skierowana jest do osób, które chcą poprawić swoje umiejętności jazdy, w szczególności pracę ciałem, stabilność prowadzenia, a także popracować nad sportowym aspektem prowadzenia motocykla.

Intensywne treningi jakie prowadzimy dla was w Moto Angeles w wielu przypadkach przerodziły się później w „zdalny” indywidualny coaching – nasi goście nagrywali swoje treningi, prosili o analizę i dostawali kolejne ćwiczenia. To  zaczęło świetnie zdawać egzamin.  Zakres prac jest indywidualny i zależy od poziomu oraz zapotrzebowania danego motocyklisty, jednak głównie koncentrujemy się na  wskazówkach dotyczących pracy nad pozycją, linią przejazdu, sposobem hamowania, sposobem pracy ciałem, a także zwiększeniem prędkości przejazdu ( na torze). Dzięki wnikliwej analizie i nowoczesnym formom komunikacji okazało się, że takie prowadzenie przynosi znaczące efekty. W obecnej sytuacji, kiedy treningi treningi w Moto Angeles muszą zostać zawieszone do czasu opanowania sytuacji sanitarnej,  możemy zaoferować taki prywatny coaching dodatkowym chętnym.

Każdy kto dzisiaj, lub w najbliższych dniach prześle nam zdjęcia ze swojej jazdy w ciągu 24h otrzyma od nas ocenę techniki jazdy. Powiemy co jest dobrze, a co ewentualnie źle z pozycją i opiszemy wszelkie aspekty towarzyszące – być może będziemy zmuszeni o coś dopytać, lub poprosić o dodatkowe zdjęcia. Każdy zostanie potraktowany indywidualnie i otrzyma od nas dokładny opis z wytłumaczeniem dlaczego coś co widać w materiale jest dobre, lub złe – z odniesieniem do przykładów najlepszych motocyklistów na świecie. Żaden z maili nie zostanie bez odpowiedzi. Analiza jest bezpłatna, wskazówki są bezpłatne i niezobowiązujące. Nie musicie wypełniać żadnych ankiet, czy zgadzać się na otrzymywanie ofert, nie będziecie zapraszani na prezentację garnków. Po prostu chętnie wam pomożemy ( pod warunkiem, że nie dostaniemy 1000 maili w ciągu jednego dnia – wtedy będziecie musieli poczekać trochę dłużej:):).

Zrzut ekranu 2020-03-23 o 20.52.13

Dodatkowo dla kilkunastu osób zainteresowanych naszym prywatnym coachingiem w całym sezonie 2020 przygotowaliśmy fantastyczną propozycję – zaledwie 100 euro za indywidualną współpracę w terminie „od teraz” do końca października 2020. Żeby było jasne – to nie jest 100 euro od konsultacji, analizy czy rozmowy. To koszt całkowity za całość pracy w tym sezonie z niewielką grupą wybranych osób, która zostanie objęta naszym pilotażowym programem. Większość czołowych zawodników korzysta z osób oceniających ich jazdę i z regularnych konsultacji – możecie się poczuć teraz jak oni.  Szczegóły znajdziecie poniżej, a na filmie możecie zobaczyć co o naszym prowadzeniu myśli wielokrotny Mistrz Polski Bartek Wiczyński, i na tej podstawie ocenić czy warto :).

PILOTAŻOWY PROGRAM PRYWATNEGO COACHINGU MOTORMANII NA SEZON 2020 

Niewielką grupkę chętnych obejmiemy programem prywatnego coachingu, którego koszt w sezonie 2020 wynosi 100 euro. Oto co program obejmuje:

 1. Analizę materiałów po każdym treningu – zdjęcia, materiał filmowy
 2. Konsultację multimedialną dotyczącą realizacji zadań treningu.
 3. Wyznaczenie zadań do realizacji na każdym kolejnym treningu.
 4. Pomoc w ustawieniach motocykla.
 5. Dostosowanie się do częstotliwości treningów osoby biorącej udział w programie.
 6. Teorię dotyczącą kolejnych aspektów rozwoju jazdy.
 7. Pomoc w organizacji treningu ( skierowanie do odpowiednich miejsc i osób – w zależności od lokalizacji w Polsce).
 8. Umożliwienie wspólnych treningów osób objętych programem.

Program będzie trwać od momentu zgłoszenia do końca października 2020 i nie ma limitu związanego z ilością konsultowanych treningów. To od uczestnika zależy ile treningów zrobi w tym sezonie i ile materiałów dostarczy do analizy.  Drugorządną sprawą jest na czym jeździ, ale będziemy rekomendować, aby część treningów odbyła się na własnych lub wypożyczonych mniejszych motocyklach treningowych – miniGP lub pitbike. W razie potrzeby zorganizujemy takie możliwości i preferencyjne ceny.

Ostateczna ilość osób jaką możemy objąć programem będzie zależeć od deklarowanej ilości treningów przez pierwsze zgłaszające się osoby. Na tej podstawie ocenimy czas jaki poświęcimy każdemu uczestnikowi i zdecydujemy o możliwości przyjęcia dodatkowych osób – zakładamy, że progam obejmie od 15 do 20 osób. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ważne: uczestnicy programu muszą mieć możliwość realizowania zadań treningowych na mniejszych torach takich jak tor Radom, Bydgoszcz, Kisielin, Łódź, Modlin itd. Bardzo przydatny będzie również dostęp do placu manewrowego.  Zapraszamy.