TRANSFORMERS ? Zamień sporta w turystyka – patent Hondy.

- MotoRmania

Sportowa Honda CBR w przyszłości może mieć możliwość transfrmacji się w sprzęt turystyczny podczas jazdy.

Honda-sistema-1

 

Wiele motocykli już miało elektryczne możliwości podniesienie szyby bardzo wysoko.. Honda opatentowała jednak system, który sprawia, że zmiana jest znacznie bardziej znacząca, bo podnosi nam również kierownicę.

Honda-sistema-3

Kierownica ma drążki, które teleskopowo podnoszą i obniżają jej wysokość ( z rysunku nie wynika czy robimy to manualnie, elektrycznie czy hydraulicznie).

Honda-sistema-2

Przód owiewki przechyla się i unosi (lub schodzi) za pomocą systemu trapezowego, aby uzyskać dobrą ochronę przed wiatrem. Jeśli zdecydujemy się podnieść kierownicę i jechać w pozycji wyprostowanej, to propozycja Hondy będzie chyba bardzo skuteczna.  Jak zawsze, gdy mówimy o szkicach, fakt, że system jest opatentowany, niekoniecznie oznacza, że ​​kiedykolwiek wejdzie do produkcji.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl