Zapowiedź filmu o stuncie na Harleyach: Into The Unknown!
Piotr Jędrzejak
4 marca 2015

Są na świecie rzeczy o których się filozofom nie śniło. Są też goście, którzy ostro gumują na Harleyach i nawet pomimo tego, że widzieliśmy ich w akcji już nie raz, nowe filmy zawsze oglądamy z lekkim niedowierzaniem…

Sprawdźcie najnowszy wypust od ekipy Unknown Industries, którą powinniście już nieźle znać ze stron MotoRmanii. Tym razem chłopaki publikują oficjalny trailer 1-godzinnego filmu Into The Unknown! Jak czytamy w opisie:

„Film „Into The UNKNOWN jest spojrzeniem na wypełnione adrenaliną, v-twinowe sylwetki riderów ekipy Unknown Industries: Nick Leonetti, Buddy Suttle, Kade Gates oraz ich przyjaciół, którzy przesuwają freestylową jazdę na Harleyach na granice niebezpieczeństwa. Po ponad roku kręcenia, w tym 1-godzinnym filmie dokumentalnym zobaczcie podróż ekipy i ich motocykli z Północnej do Południowej Kalifornii, przez całe Stany Zjednoczone oraz do miasta Nowy York!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły