Zakręty Mulholland w ujęciach, jakich jeszcze nie widzieliście!

- Piotr Jędrzejak

Ostrzegamy! Oglądanie tego video grozi maksymalną zajawką na wyciągnięcie motocykla z garażu!

Na naszych stronach znajdziecie pełno klipów z sekcji The Snake na drodze Mulholland. Najczęściej są to gleby, ale było też kilka kompilacji motocyklistów, czy świetnego latania na kolanie w slow motion. Ale czegoś takiego jak teraz, jeszcze nie widzieliście!

Na Mulholland pojawił się nowy kamerzysta-zajawkowicz, miał zdalnie sterowany quad-kopter oraz kamerki GoPro. Dzięki temu uchwycił boskie ujęcia z lotu ptaka! Raz udało mu się nawet stracić helikopter z oczu. Na szczęście udało się go sprowadzić z powrotem, a wyszły z tego świetne ujęcia. Okolica jest piękna, a zakręty jeszcze lepsze!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl