Skoki i 160 km/h po whoopsach starym Cadillaciem? Żaden problem!

- Eliasz Davidson

Podobno, gdy zawodnicy mx nie mogą jeździć, zaczynają szukać pojazdów zastępczych, tak jak w przypadku tego Cadillaca i jego Team Penis Caddy!

Co zrobić, gdy sezon w pełni, ciśnienie na jazdę nie daje spokojnie myśleć i funkcjonować, a nasza crossówka leży rozebrana w garażu i czeka na przeszczep nowych części? Najrozsądniej byłoby pójść pobiegać caddy na whoopsachalbo w ostateczności odpalić konsolę i wyżyć się w MX vs ATV Reflex, ale można też wyciągnąć starego Cadillaca i sprawdzić, czy jest on w stanie zastąpić motocykl.

Jak się okazuje do jazdy 160 km/h po muldach i skoków z wydm nadaje się idealnie. Nawet pomimo tego, że waży ponad dwie tony. Wygląda na to, że odrobina motoryzacyjnej fantazji i magiczna nazwa ekipy Team Penis Caddy potrafią zdziałać cuda. Chociaż ten Caddy nie wygląda na seryjnego, to i tak jesteśmy w ciężkim szoku. No i zazdrościmy, tak trochę.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl