Skoki i 160 km/h po whoopsach starym Cadillaciem? Żaden problem!
Eliasz Davidson
3 stycznia 2014

Podobno, gdy zawodnicy mx nie mogą jeździć, zaczynają szukać pojazdów zastępczych, tak jak w przypadku tego Cadillaca i jego Team Penis Caddy!

Co zrobić, gdy sezon w pełni, ciśnienie na jazdę nie daje spokojnie myśleć i funkcjonować, a nasza crossówka leży rozebrana w garażu i czeka na przeszczep nowych części? Najrozsądniej byłoby pójść pobiegać albo w ostateczności odpalić konsolę i wyżyć się w MX vs ATV Reflex, ale można też wyciągnąć starego Cadillaca i sprawdzić, czy jest on w stanie zastąpić motocykl.

Jak się okazuje do jazdy 160 km/h po muldach i skoków z wydm nadaje się idealnie. Nawet pomimo tego, że waży ponad dwie tony. Wygląda na to, że odrobina motoryzacyjnej fantazji i magiczna nazwa ekipy Team Penis Caddy potrafią zdziałać cuda. Chociaż ten Caddy nie wygląda na seryjnego, to i tak jesteśmy w ciężkim szoku. No i zazdrościmy, tak trochę.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły