Wypasiony motocykl od Lego Technic, który zapragniecie posiadać!
Piotr Jędrzejak
27 stycznia 2015

Tego linka, jako ciekawostkę, podesłał nam Łukasz (dzięki!) i prawdę mówiąc zastanawialiśmy się, czy opublikować tutaj to znalezisko… Ale to jest tak cholernie fajne, że jeżeli chcielibyście wysłać redakcji MotoRmanii niezapowiedziany prezent, to już wiecie jaki!

Sprawa rozbija się o nowy model z kolekcji Lego Technic. Na pewno już widzieliście kilka motocykli od Lego, w tym popularną, pomarańczową crossówkę. Teraz do sprzedaży wszedł nowy motocykl drogowy i przyznajemy bez bicia, że oglądając jego prezentację mieliśmy podobne miny, jak dzieci wpuszczone do sklepu z cukierkami bez nadzoru rodziców. W końcu faceci to tylko duże dzieci, prawda?

Street Motorcycle, jak pisze producent, ma pełne (no może nie do końca pełne) owiewki z imitacją świateł, funkcjonujące (!!) zawieszenie z przodu i z tyłu, napęd łańcuchem, stopkę boczną oraz szczegółowy silnik V4 z pracującymi tłokami! Gdyby tego było mało, to ten motocykl możecie przekształcić w coś, co lego nazywa retro-bikem. Następnym razem czekamy na motocykl Technic z funkcjonującymi hamulcami tarczowymi! OK, nie muszą być hydrauliczne…

Obejrzyjcie prezentację video i zdjęcia, no i dajcie znać, jaki prawdziwe motocykle przypominają Wam ten modele od Lego.

Aha, no i jeżeli już chcecie go nam sprezentować, tutaj jest link do Lego-sklepu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły