EUTrip: 6662 kilometry na Kawasaki ZX-6R i Triumphie Bonneville T100
Piotr Jędrzejak
26 stycznia 2015

2 motocykle, 22 dni, 6 krajów i 6662 kilometrów – to było spełnienie marzeń!

Ten film znaleźliśmy w sieci, a jego autorem jest gość jeżdżący na ZX6R. Możecie znać go z MotoRmanii albo z kanału na YouTube – illuZionNinja. Na wyprawę pojechał z przyjacielem dosiadającym Triumpha Bonneville T100. Chcielibyśmy napisać na ten temat więcej, ale nie bardzo mamy możliwość, ponieważ oryginalny spod filmu pasuje idealnie:

„W minione lato mieliśmy wakacje naszego życia. Z przyjacielem i jego Bonnevillem jechaliśmy codziennie! Ze Szwajcarii do Francji, Hiszpanii, Andory, Włoch i przez Austrię z powrotem do Szwajcarii. Przez 22 dni przejechaliśmy 6662 kilometry dookoła Europy po pustych drogach, epickich zakrętach, górach, poznaliśmy miłych ludzi i wiele więcej!”

Jeżeli potraficie po niemiecku, to illuZionNinja na swoim FB prowadził dziennik. Jeżeli chcielibyście zapytać, to podkład muzyczny nazywa się: Noosa – Walk on by (Sound Remedy Remix).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły