Wypad na lody: Los Angeles na motocyklu w godzinach szczytu

- Piotr Jędrzejak

Nawigacja twierdzi, że przejechanie 14,5 km zajmie 1h35min. Ile czasu oszczędzi jazda motocyklem?

Pewien motocyklista mieszkający w Los Angeles postawił przed sobą wyzwanie. Przejechać przez częśćmiasta, w godzinach szczytu (16:00) i pokonać czas wyznaczony przez Mapy Google. Okej… Wiadomo, że motocykl pokona ten czas. Pytanie tylko, o ile? Aha, w Kalifornii jazda pomiędzy samochodami jest legalna.

Trasa prowadzi z Hollywood Hills do lodziarni. Zaledwie 14,5 km, ale Mapy Google twierdzą, że autem w korku zajmie to 1 godzinę i 38 minut…. Jasne. Triumphem Street Triple 675 R będzie trochę szybciej.

Motocyklista podpisujący się ksywką dangitbobtohell nagrał i wyedytował klip samodzielnie, sam też „skonstruował” muzykę. Efekt jest totalnie hipnotyzujący… Dodatkowo żółtą kropką zaznaczone są wszystkie niebezpieczeństwa.

Jeżeli player z reddita nie działa, kliknijcie tutaj i przejdźcie na stronę reddita. Ten klip naprawdę zasługuje na obejrzenie.

Getting an ice cream on a motorcycle in Los Angeles during rush – 8 Mile Lane Splitting from r/motorcycles

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl