Wypad na lody: Los Angeles na motocyklu w godzinach szczytu
Piotr Jędrzejak
31 stycznia 2019

Nawigacja twierdzi, że przejechanie 14,5 km zajmie 1h35min. Ile czasu oszczędzi jazda motocyklem?

Pewien motocyklista mieszkający w Los Angeles postawił przed sobą wyzwanie. Przejechać przez częśćmiasta, w godzinach szczytu (16:00) i pokonać czas wyznaczony przez Mapy Google. Okej… Wiadomo, że motocykl pokona ten czas. Pytanie tylko, o ile? Aha, w Kalifornii jazda pomiędzy samochodami jest legalna.

Trasa prowadzi z Hollywood Hills do lodziarni. Zaledwie 14,5 km, ale Mapy Google twierdzą, że autem w korku zajmie to 1 godzinę i 38 minut…. Jasne. Triumphem Street Triple 675 R będzie trochę szybciej.

Motocyklista podpisujący się ksywką dangitbobtohell nagrał i wyedytował klip samodzielnie, sam też „skonstruował” muzykę. Efekt jest totalnie hipnotyzujący… Dodatkowo żółtą kropką zaznaczone są wszystkie niebezpieczeństwa.

Jeżeli player z reddita nie działa, kliknijcie tutaj i przejdźcie na stronę reddita. Ten klip naprawdę zasługuje na obejrzenie.

Getting an ice cream on a motorcycle in Los Angeles during rush – 8 Mile Lane Splitting from r/motorcycles

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły