[Wideo] Kierowca samochodu celowo uderza w motocyklistę

- Sebastian Radwan

Motocyklista celowo potrącony przez kierowcę samochodu

Według policji mężczyzna siedzący na swoim motocyklu został celowo potrącony przez kierowcę, który następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Nagranie wideo pokazuje moment zdarzenia, gdy motocyklista siedzi na motocyklu, następnie samochód wjeżdża na parking z dużą prędkością i taranuje go, powodując, że mężczyzna wlatuje na przednią szybę pojazdu, a następnie na dach, a następnie na ziemię przed pojazdem. Następnie kierowca wysiada i zaczyna atakować motocyklistę wielokrotnie uderzając i kopiąc, dopóki wideo nie zostanie przerwane. Do incydentu doszło w Millcreek, Utah.

Według dokumentów sprawy ofiara powiedziała funkcjonariuszom policji, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, że ​​siedział na swoim motocyklu, gdy usłyszał, jak samochód przyspiesza wprost na niego, a kierowca, później zidentyfikowany jako Kenneth Eugene Cordova.

Cordova został aresztowany, a policja powiedziała, że ​​przyznał się do celowej próby uderzenia motocyklisty swoim samochodem. Cordova powiedział funkcjonariuszom, że czuł, że musi „zabić lub zostać zabitym”. Został oskarżony o usiłowanie zabójstwa, przestępstwo pierwszego stopnia.

Nagranie z kamery monitoringu

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl