[Wideo] Kierowca samochodu celowo uderza w motocyklistę
Sebastian Radwan
9 kwietnia 2022

Motocyklista celowo potrącony przez kierowcę samochodu

Według policji mężczyzna siedzący na swoim motocyklu został celowo potrącony przez kierowcę, który następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Nagranie wideo pokazuje moment zdarzenia, gdy motocyklista siedzi na motocyklu, następnie samochód wjeżdża na parking z dużą prędkością i taranuje go, powodując, że mężczyzna wlatuje na przednią szybę pojazdu, a następnie na dach, a następnie na ziemię przed pojazdem. Następnie kierowca wysiada i zaczyna atakować motocyklistę wielokrotnie uderzając i kopiąc, dopóki wideo nie zostanie przerwane. Do incydentu doszło w Millcreek, Utah.

Według dokumentów sprawy ofiara powiedziała funkcjonariuszom policji, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, że ​​siedział na swoim motocyklu, gdy usłyszał, jak samochód przyspiesza wprost na niego, a kierowca, później zidentyfikowany jako Kenneth Eugene Cordova.

Cordova został aresztowany, a policja powiedziała, że ​​przyznał się do celowej próby uderzenia motocyklisty swoim samochodem. Cordova powiedział funkcjonariuszom, że czuł, że musi „zabić lub zostać zabitym”. Został oskarżony o usiłowanie zabójstwa, przestępstwo pierwszego stopnia.

Nagranie z kamery monitoringu

Sebastian Radwan
Redaktor naczelny

Pasjonat motocykli, entuzjasta doskonalenia techniki jazdy oraz gadżetów motocyklowych. Zawodowo certyfikowany specjalista marketingu internetowego i analizy danych. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły