Whipy, duże skoki i freestyle: tak się upala Harleya Sportstera 1200!

- Piotr Jędrzejak

Uwaga, po obejrzeniu tych filmów może obudzić się w Was chęć posiadania Harley-Davidsona. Ale raczej nie w celach crusingu…

Rusty Butcher. Słyszeliście kiedyś o takiej marce? My też nie. Sama firma nie ma nic wspólnego z motocyklami (ręcznie robione akcesoria skórzane), ale prowadzący ją facet ma genialne hobby. Dowiedzieliśmy się o tym, gdy przez przypadek trafiliśmy na ten film z Harleyem w roli głównej. Koniecznie to zobaczcie!

TAK! To, co widzieliście, to Harley-Davidson Sportster 1200 upalany w sposób zdecydowanie bardziej zaawansowany, niż przewidziała to fabryka. Gdy zagłębiliśmy się w sprawę, okazało się, że stojący za tym zamieszaniem Mark Atkins posiada trzy Sportstery za lat ’98, ’99 i ’01. Jeden z nich jest pokazowy, a dwa to trackery – jeden służy do flat tracku, a drugi do ogólnej zabawy w enduro.

Zobaczcie kolejne, krótkie filmy. Sportstery Marka nie mają łatwego życia – na przykład, po dużym skoku, łamią im się śruby trzymające tylne zawieszenie:

Widząc ten wyłam, prawie dostaliśmy zawału:

I jeszcze kilka zdjęć:

Rusty Butcher Harley Tracker freestyle (3)

Rusty Butcher Harley Tracker freestyle (1)

Rusty Butcher Harley Tracker freestyle (2)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl