Whipy, duże skoki i freestyle: tak się upala Harleya Sportstera 1200!
Piotr Jędrzejak
31 lipca 2015

Uwaga, po obejrzeniu tych filmów może obudzić się w Was chęć posiadania Harley-Davidsona. Ale raczej nie w celach crusingu…

Rusty Butcher. Słyszeliście kiedyś o takiej marce? My też nie. Sama firma nie ma nic wspólnego z motocyklami (ręcznie robione akcesoria skórzane), ale prowadzący ją facet ma genialne hobby. Dowiedzieliśmy się o tym, gdy przez przypadek trafiliśmy na ten film z Harleyem w roli głównej. Koniecznie to zobaczcie!

TAK! To, co widzieliście, to Harley-Davidson Sportster 1200 upalany w sposób zdecydowanie bardziej zaawansowany, niż przewidziała to fabryka. Gdy zagłębiliśmy się w sprawę, okazało się, że stojący za tym zamieszaniem Mark Atkins posiada trzy Sportstery za lat ’98, ’99 i ’01. Jeden z nich jest pokazowy, a dwa to trackery – jeden służy do flat tracku, a drugi do ogólnej zabawy w enduro.

Zobaczcie kolejne, krótkie filmy. Sportstery Marka nie mają łatwego życia – na przykład, po dużym skoku, łamią im się śruby trzymające tylne zawieszenie:

Widząc ten wyłam, prawie dostaliśmy zawału:

I jeszcze kilka zdjęć:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły