VeteranCup 2013 w Koszalinie już niedługo!
MotoRmania
14 czerwca 2013

Wyścigi motocykli klasycznych już w dniach 20-21 lipca na torze Motopark!

Informacja prasowa

I Edycja VeteranCup odbyła sie 22 września 2012 roku, a bezpośrednimi inicjatorami byli szczecinianie skupieni wokół Red Hot Chili Customs. Ubiegłoroczną edycją należy uznać za udaną, choć na starcie nie stanęło wielu zawodników. Impreza zyskała rozgłos w środowisku pojazdów klasycznych, a na tym nam najbardziej zależało. Mamy nadzieję że w sezonie 2013 zobaczymy w Motoparku wiele ciekawych pojazdów, tym bardziej że partnerem imprezy zostało Muzeum Zabytkowych Samochodów w Mścicach.

Ruch Cafe Racingowy, bo chyba tak należy określać środowisko entuzjastów ścigania się na motocyklach klasycznych, nabiera w naszym kraju tempa. Powstaje bardzo wiele świetnych konstrukcji, nie ustępujących tym za oceanu, które możemy oglądać w popularnych programach telewizyjnych. W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć podczas VeteranCup piękną replikę MV Agusta, na której Giacomo Agostini zdobywał tytuły mistrzowskie w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Oczywiście nie był to jedyny motocykl, ale ciężko wszystkie tu wymienić.

Same motocykle imprezy jednak nie tworzą, zwłaszcza atmosfery, a ta trzeba przyznać była świetna! Można było odnieść wrażenie że wyniki rywalizacji stoją na drugim planie, najważniejsze jest miłe spędzenie czasu i spotkanie znajomych.

Zapraszamy na II Edycję VeteranCup 20-21 lipca 2013r!

Zobaczcie migawki z I Edycji VeteranCup w 2012 roku:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły