Travis Pastrana i jego klub skuterowy!
Piotr Jędrzejak
15 grudnia 2017

Travis Pastrana. Jeżeli zdarzyło się, że nie znacie tego nazwiska, prawdopodobnie przez ostatnich 20 lat mieszkaliście w jaskini. Ten gość jest legendą sportów ekstremalnych. Jeździł w motocrossie, w FMXie, w Nascarze, w rallycrossie, w wielu innych dyscyplinach motocyklowych i samochowych, ustanowił kilka rekordów oraz wykonał tak wiele dziwnych ewolucji kaskaderskich (jak chociażby skok z samolotu bez spadochronu, z lądowaniem w kartonach), że nawet nie próbujemy tego liczyć. Za swoim domem ma „Pastranaland”, czyli park do freestyle’u i na co dzień bawi się raczej ekstremalnymi zabawkami.

Ale nie każdy wie, że gdy Travis miał 14 lat, założył z kolegami klub skuterowy „49cc”, w którym jeździ do dziś. Można się zrelaksować (i powygłupiać) na skuterze? Można. Sprawdźcie krótki reportaż na ten temat, posłuchajcie co Travis ma do opowiedzenia na ten temat.

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły